Nie ma czegoś takiego jak ‘ewolucja’

“Działania pana Giertycha to bardzo dobra droga w kierunku powrotu do średniowiecza” – mówi autor książek o ewolucji dr Marcin Ryszkiewicz.

“Poglądy Giertycha na ten temat nie mieszczą się w granicach nauki. Myślę, że pan Giertych powinien się raczej zająć działalnością kabaretową” – dodaje.

Tym razem pan Giertych senior wtrąca swoje grosze. Razem z Juniorem całe złotówki.

Giertych chce wyrzucić ewolucję ze szkół
link podrzucił Teloch :)

4 Comments

gilfuin 12/10/2006

I kolejny polityk przynosi Polsce wstyd na arenie międzynarodowej. Dzięki takim ludziom jak Giertych wszelkie próby zmiany wizerunku naszego kraju spełzają na niczym.

Sam pomysł do nowych nie należy – w USA od dawna mają swój “Inteligentny (sic!) Projekt”, zakładający, iż życie na ziemi powstało dzięki “istocie wyższej” – zdaje się, że Bush popierał pomysł wprowadzenia go do szkół. Polecam przeczytać http://www.venganza.org/about/open-letter/ – jest to humorystyczny tekst w interesujący sposób piętnujący wady alternatywnych teorii ewolucji ;)

Teloch 13/10/2006

Racja, Bush był za wprowadzeniem teorii kreacjonistycznej do szkół w USA co nie zmienia faktu, że jest to dość naciągana teoria :> A Giertych senior już po raz kolejny robi wiochę w Brukseli. Ostatnio, z tego co pamiętam, miał w oknach mieszkania doskonale widocznego z europarlamentu wywieszone duże plakaty o zbrodniach nazistowskich… Niech już się te wybory zaczną…

lutharien 13/10/2006

Jezus, nie ma to jak mieszanie nauki z wiarą..
Maciek + Romek i już mamy wesołą ferajnę o nikczemnym planie zniszczenia Polski.

Luke Mica 13/10/2006

może jeszcze zabronią nauki angielskiego, żeby Polacy masowo za granicę nie wyjeżdżali?

co dzień rewelacja…