Super partia! O tak!

From 2UP. Przekazuję dalej ;)

Co z tą Polską?!

14 Comments

dRaiser 11/10/2006

Jezus. Maria.

Aż strach, prawdziwy strach tu dalej żyć… -_-

lutharien 11/10/2006

Jezu…
Co to ma być..
PS: Ta baba przypomina mi Kaczora, tak z lekka:P

msierant 11/10/2006

Jakto “Co to”? Super partia, k**wo!

Nie słyszałaś? :P

Oczywiście proszę nie brać tego do siebie.

Maeghkelek 11/10/2006

o fuck… słyszałem o tym od kogoś na uczelni, ale i tak mi kopara opadła. Tylko ta sztuczna szczeka, to jakiś spisek musi być, oj na pewno. Może szara sieć… ;)

lutharien 12/10/2006

Sztuczna szczęka zwala z nóg.
A tak w ogole to ukazuje jacy ludzie głosują na LPR :]

Teloch 12/10/2006

Cóż :> moja babcia za to trzyma moher w torbie bo powiedziała, że go publicznie nigdy nie założy :> Nie mówiąc już o tym, że jest bardziej antyklerykalna niż ja :P

Newsweek też w Warszawie przeprowadził wywiad z moherówką, która okazała się przeciwniczką Papy Dyrektora i PiS’u. Nie uogólniajmy więc :>

Ale filmik zacny ;)

Lanooz 12/10/2006

W sumie trudno nie ugólniać. To chyba oczywista, ze nie wszyscy ‘tacy są’. W każdym razie jak są 2 osoby niegrzeczne klasie 1A (rozwalają klase, psuja jej opinie) to zazwyczaj mówi się, że 1A a nie Jarek Zieliński i Maciek Krawczyk. Tak samo jak “Polska jest narodem upitym”. Bo inaczej powiedzieć tego się nie da.

Slav 12/10/2006

I znowu spisek TVN-u :)
żarcik

Teloch 12/10/2006

Lanooz – mówisz, że inaczej tego powiedzieć się nie da ale jednocześnie wojujesz ze stereotypami :> Trudno nie uogólniać ale trzeba z tym walczyć :> W człowieku się wykształcił proces oceny masowej bo tak jest prościej. A co nam broni nie iść na łatwiznę? Świat będzie lepszy :> nie można zakładać, że trudno nie obnosić się z typowymi stereotypami więc nic z tym nie róbmy :> jestem świadom, że uogólnień się nie pozbędziemy bo nasz umysł działa na zasadzie kategoryzacji ale szerzenie stereotypów wcale dobre nie jest :>

Lanooz 13/10/2006

Prościej. Ale tak się zawsze oceniało. Za resztę odpowiada większość. Wojuje? No w sumie nie wiem czy wojuje ale wolę nie kategoryzować i przekonać ludzi, że jest inaczej.
Nawet nie o to chodzi, że nasz umysł, mózg jest taki. Ale po prostu nie będzie się wymieniać, obliczać procenty, ilość ludzi którzy są tacy i tacy. Uogólnienia są czasem praktyczne. Ale człowiek rozsądny wie, że są niedokładne i zawsze multum wyjątków istnieje ;)

Lanooz 13/10/2006

choleh r

Teloch 19/10/2006

Uogólnienia są praktyczne bo przez takie heurystyki oszczędzamy czas i energię. Chodzi mi właśnie o to, że coraz mniej ludzi jest “rozsądnych” i woli ślepo wierzyć w swoje przekonania oparte tylko na zbyt rozległym kategoryzowaniu.

V 13/05/2007

Ta pani od kwiatow nadal siedzi i sprzedaje na Nowym Swiecie i choć od tego reportazu minelo prawie rok, to przechodzac tam codziennie, zawsze z usmiechem patrze w jej strone. Kupujcie od Niej Kwiaty ! Niech to bedzie miły protest przeciwko takim babciom i radykalno- ksenofobicznym partiom/instytucjom.