Kolejne newsy ze świata Giertychowskiego.

Gimnazjum nr 2 w Gdańsku – to, w którym kilka dni temu doszło do upokorzenia 14-letniej Ani – wybrał minister edukacji Roman Giertych na ogłoszenie programu “Zero tolerancji” dla wykroczeń i złych zachowań w szkołach. Program zostanie ogłoszony w piątek. Giertych potwierdził, że Ministerstwo Edukacji poważnie zastanawia się nad podziałem gimnazjów na męskie i żeńskie, w celu ograniczenia przemocy w szkołach.

O kolejnych ciekawych rzeczach się dowiadujemy. To przestaje być zabawne kiedy my jesteśmy ‘zagrożeni’ jeśli chodzi o nasze mniemanie. Może nudne to się wydaje pisanie o nowych to ‘dokonaniach’ Sz. P. Ministra Edukacji, jednak gdzieś się muszę oburzyć!

Jak sobie wyobrażam gimnazja męskie i żeńskie?
Dziewczyny, które oczywiście chodzą w grupkach, chichoczą, plotkują na temat ‘babskie’. A gdy na ulicy są i gdy widzą chłopaczka to się podniecają i jeszcze bardziej chichoczą. Wpływ obu płci na siebie jest bardzo ważny! To bardziej się podzieli społeczeństwo na tych i na tych. A no i stereotypy będą silniejsze na temat tych obu płci.
Gdybym była w damskim gimnazjum, nie lubiłabym piłkę nożną (czynną i bierną), i istniałaby szansa, ze się komputerami, Internetem bym ie zainteresowała. Wiec i nie byłoby tego bloga! Aa!

Roman Giertych pomyślał sobie “Oni zaatakowali ją“, oni -> ją. Chłopak -> dziewczynę. A wiec trzeba oddzielić chłopców i dziewczynki! Co by było gdyby dziewczyna zaatakowała dziewczynę (już odbiegając od molestowania_, co się często też zdarza?

Dzisiaj w Gazecie Wyborczej plakat o ewolucji człowieka. Dlatego Wyborcza jest Wyborcza. Nie podaje samych suchych faktów.
blog_ewolucja.
Aż sobie przykleję go na ścianę…jako menifest teorii kreacjonizmu.

7 Comments

wesoły 30/10/2006

ciekawe to by było:] podział gimnazjów… ale nie byłoby juz tych dyskotek… takich zauroczeń… pedalstwo by się szerzyło :p pan gier…ty…ch… nie pomyślał :D
(jeśli kogoś uraziło przepraszam

msierant 30/10/2006

A tam, na szczęście nim zdążą wprowadzić to w życie, PO powinna przejąć władzę.

msierant 30/10/2006

A, jeszcze coś:

Dziewczyny, które oczywiście chodzą w grupkach, chichoczą, plotkują na temat ‘babskie’. A gdy na ulicy są i gdy widzą chłopaczka to się podniecają i jeszcze bardziej chichoczą.

To akurat zdarza się i w gimnazjach koedukacyjnych i wynika z odpierdolu który nęka niektóre osobniki w tym wieku. Podobno uleczalne, ale nie znam w tej chwili osobiście żadnego takiego przypadku.

Lanooz 30/10/2006

Zdarza się, bardzo często – przyznaję rację. Jednak gdyby podział wcielono w życie byłoby jeszcze gorzej. Towarzystwo tej samej płci nie zawsze ma być ciekawe…

msierant 30/10/2006

Na moje szczęście trafiłem do dobrej szkoły i mam w tej chwili 90% normalnych znajomych…

Aśka 01/11/2006

Jeden z jego (pana Giertycha kochanego) “lepszych” pomysłów. Dziewczyny niech się cieszą jak zobaczą chłopca, ale jakie będzie zachowanie chłopców, gdy zobaczą dziewczyne? Gwałty na ulicach(?)