Zasubskrybuj komentarze

…mailowo. Wczoraj dodałam takową opcję, powiadamiania o nowych komentarzach mailem – mi się tam przydaje na innych blogach. Jest to wtyczka Subscribe To Comments. Swietna, prosta, bezproblemowa. Powiadamianie zaznaczone jest domyślnie, uprzedzając ;) (A moze lepiej zeby nie bylo domyslnie?…) Korzystacie z tego czasem na stronach?

8 Comments

Lukem 25/11/2007

Osobiście nie korzystam z tego, choć widzę że działa dobrze. :)

Teloch 25/11/2007

Też widzę, że działa, lecz dopiero odebrany mejl mnie powiadomił, że coś takiego u Ciebie zaistniało :> proponuję wyłączyć tą opcję jako domyślną – nie każdy chce mieć nagle zapchaną skrzynkę – ja na ten przykład korzystam z co.mments i rss’ami sobie zasysam nowe komentarza.

klisiu 25/11/2007

Wtyczka rodem z Joggera :) Swojego czasu jak blogowałem na tamtejszej platformie, denerwowało mnie to, że domyślnie był ten feature włączony.

Tak BTW -> widzę po sygnale ping, że nie tylko Lukemowi podkradają wpisy ;)

[od Lan: sukcesywnie zabijam plagę tychże trackbacków :>]

Lanooz 25/11/2007

Macie rację..moze być natrętnie ;) Już nie jest domyślnie zaznaczone.

niktto 25/11/2007

Wygodniej RSS’em IMHO – ale fajnie że zadbałaś o taki ficzur (znam sporo osób które wolą taką opcje, bo nie używają niczego RSS’o-czytnego)

Lepiej także, moim zdaniem, że jest teraz domyślnie wyłączone. Jak ktoś zechce to sobie tam postawi ptaszka, ale automatyczne wysyłanie byłoby natrętne.

Wojciech Ignaczewski 26/11/2007

Wtyczka świetna. Bardzo lubię gdy inni autorzy blogów opowiadają o rozwiązaniach jakie wprowadzają. Można zawsze czegoś nowego się dowiedzieć. Dzięki za pomysł.

koras 28/11/2007

Hmmm, ciekawe rozwiązanie. Sobie myślę, że może nawet dość godne uwagi:) Jak powiedział niktto są ludzie co nie lubią rss’ów, więc takie rozwiązanie zbawienne dla nich jest. Osobiście to muszę poszukać takich powiadomień na jabbera/gg, bo jakoś mnie one bardziej przekonują ;)

Lanooz 28/11/2007

koras, to jak znajdziesz ping-nij do mnie :)