Multikino w Złotych Tarasach

Otwarcie kina, w Żółtych Tarasach, miało być 19 czerwca. A dopiero na początku września sie tego doczekamy. Mówią, że zabiorą część klienteli tamtejszego małego kina Kinoteka, które stawia na kino off-owe. A oni będą stawiać na nowości. Więc jak chcą im ich odebrać?…Jak dla mnie gorzej, mogli pośrednio. Brakuje takich kinotek… I jak słyszałam, ma to być konkurencja dla IMAXA, kina 3D. Ale to w ogóle się nie cieszy popularnością przecież :P
artykuł w wiadomosci24.pl

5 Comments

Walker 31/08/2007

Te “Żółte Tarasy” to tak specjalnie nazwałeś żółte :D ?

A mnie to dziwi, jak to się stało, że tak zwlekają i zwlekają z otwarciem.

Teloch 31/08/2007

A ja Wam powiem dlaczego zwlejaką z otwarciem :>

Firma zapewniająca ostateczne wykończenie budowlane Multikina zaczęła ciąć koszty. Zamówiła projekt klimatyzacji, która miała działać do max. 30 stopni Celsiusza. Standardy są o wiele wyższe, ale przecież na czymś trzeba oszczędzać. Wszystko by było cacy, gdyby ta firma nie zrobiła nawiewu do klimatyzacji na poziomie dachu – gdzie nagrzane słońcem powietrze jest o wiele gorętsze niż owe 30 stopni.

I teraz zaczyna się zabawa – Firma klimatyzacyjna ma czyste sumienie – dostała projekt, wykonała go. Potwierdziła to nawet ekspertyza sądowa – w temperaturze 30 stopni wszystko działa jak w zegarku. A w zarządzie Multikina przerzucają się odpowiedzialnością za spartaczoną robotę. Raz krzyczą, że to wina klimatyzacji, raz że projektu, ale projekt nie był ich… żenada.

kmh 31/08/2007

To są Tarasy Zła. A sala na 777 osób to jakaś megalomania, komu by się chciało oglądać film w tak dużej i tak głośnej sali.

I jeszcze ta kampania reklamowa… luksusowe kino…

ciekawe czy przebiją sale Platinium w Silver Screenie, to jest czad :)

Chris 31/08/2007

A ja już mam dosyć takich “kinotek” bo wychowawczyni nas 3 lata ciągała po takich “kinotekach” na ambitne filmy :P do znudzenia

Lanooz 01/09/2007

ale wiele z nich jest naprawdę super, a nigdzie nie można już ich obejrzeć….i zostają tylko torrenty :P

Walker, tak specjalnie :D Żółe jest złote :)