Wszyscy spaczeni jesteśmy

Tak..nawet Teletubisie (konkretniej to Tinky – Winky) mają dla nas przesłanie.

Rzecznik praw dziecka Ewa Sowińska poleci sprawdzić psychologom, czy torebka jedengo z teletubisiów nie jest oznaką homoseksualizmu

A ja dość niedawno się dowiedziałam, że w mojej dawnej ulubionej serii z wczesnego dzieciństwa – Sailor Moon (Czarodziejka z Księżyca) niektóre główne bohaterki był lesbijkami…byli nawet geje wśród Bohaterów Po Ciemnej Stronie Mocy – ich akurat pamiętam.
O dziwo nie widziałam w tym nic takiego “oh i ah”. Dam głowę, ze prawie żadne dziecko się nie zorientowało…a jaki tam dorosły oglądałby Czarodziejki z Księżyca, bo przecież rzeczniczki praw dziecka i psycholodzy dziecięcy już by krzyczeli.
Ah..świat jest pełen podtekstów.

Ależ ostatnio głośno o nieprzyzwoitych bajkach dla dzieci….
Miś Uszatek zabójczy dla dziecięcej psychiki
nie licząc też o dawnych aferach, o których pisałam na blogu:
Chory na głowę Kubuś Puchatek i jego przyjaciela, bo m.in Krzyś się znęca nad Kubusiem ciągnąc go po schodach (niestety YouTube usunęło video, mozecie co najwyżej z komentarzy to i owo wyczytać :P)
– A Dragon Ball to pornografia.

Ja również powoli tracę już orientację…

Ja wiem, że wszyscy wiecie i ze wszyscy wałkowali temat…ale ja tylko chciałam wspomnieć o Czarodziejce z Księżyca :3

EDIT @ 17:29

Chociaż…może i jednak coś w tym oskarżeniu jest :PP

Dodam, ze Teletubisie wzbudzają we mnie odrazę. Są psychodeliczne..mówię prawie na poważnie. Dobrze, że nie słyszałam o nich w dzieciństwie inaczej byłabym (bardziej) spaczona….naprawdę już wolę oglądać Sailor Moon.

EDIT2 @ 22:05

gilfuin przypomniałnam w komentarzu o masońskich Smerfach :>

21 Comments

Tomasz Topa 28/05/2007

Woooow…. No to ten filmik mnie już w 150% przekonał o szkodliwości Teletubies dla psychiki dzieci… Od zawsze tak twierdziłem, ale w końcu są dowody :) Na pochybel tym… tym… fuuuj :)

marines 28/05/2007

Masz może jeszcze trochę odcinków księżniczki? share’nij mi :D ja to uwielbiam, a na youtubie ciężko się ogląda. ;]

gilfuin 28/05/2007

Ej, zapomniałaś o masońskich Smerfach http://film.onet.pl/0,0,1314509,wiadomosci.html :D

cimlik 28/05/2007

“Dodam, ze Teletubisie wzbudzają we mnie odrazę. Są psychodeliczne..mówię prawie na poważnie. Dobrze, że nie słyszałam o nich w dzieciństwie inaczej byłabym (bardziej) spaczona”
Mam podobne zdanie o Teletubisiach. Jak takie coś można dzieciom puszczać? Przecież wszystkie bajki są złe, gry również. O dziwo nie zauważyłem takiego nacisku na różnego rodzaju filmy.

maniek 28/05/2007

W Dragon Ballu to między innymi Nameczanie byli gejami, przecież nie mieli ani jednej kobiety, a się rozmnażali, więc jakoś się musieli zapładniać :P

Lanooz 28/05/2007

@maniek, w życiu bym o tym nie pomyślała! Hm..Nameczanie..:>

@gilfuin, no tak! Mogłam sie domyśleć, że ktoś w końcu przejrzy te zakichane Smerfy….

@marines, niestety nie mam żadnego odcinka…:c

dRaiser 28/05/2007

Veto! Nameczanie bynajmniej się nie zapładniali, a następowało to w okolicach klatki piersiowej – żadnych “płynów zapładaniających” tam nie było – w mandze wyraźnie widać, że jaja tworzyli za pomocą zaklęcia.

maniek 28/05/2007

Tutaj macie “Czarodziejkę z księżyca” i inne takie – http://kreskowki.fani.pl/ – są programy do ściągnięcia ich na dysk ;)

maniek 28/05/2007

dRaiser: wybacz, żeby pokazywali jak Nameczanie się zapładniają, zresztą ten zielony kolor… ;P

Lanooz 28/05/2007

Poza tym Rzecznicy Praw Dziecka i Psycholodzy Dziecięcy nie wiedzą co to magia :>

Dzięki maniek za linka, w najblizśzym czasie pojde sie rozplynac w moim dziecinstwie :>

jah 29/05/2007

niemal każda bajka przefitrowana przez, dajmy na to, freudowskie instrumentarium okaże się rezerwuarem popędów, utajonych żądz itd itd.
A pani rzecznik skupiają się stronniczo na jakiś zgoła wydumanym gejowskim wątku aż prosi się o to, aby poddać ją psychoanalizie.
uff…
kończę pisać i chwytam za myszkę ;)

marines 29/05/2007

@maniek: jesteś wielki :D

Chris 29/05/2007

“o dwóch takich co ukradli księżyc” też jest podejrzane bardzo moim zdaniem :P

Viking 29/05/2007

A tak w ogóle – nawet jeżeli ta torebka jest gejowska , to co z tego ? Jakby się bali , że wyrośnie im pokolenie gejów i lesbijek . Nie rozumiem też całej tej nagonki na homoseksualizm . Tyle się mówi o tolerancji a jednak w tym wypadku nie jest ona uwzględniana ..

Łukasz 'Luke Mica' Wójcik 29/05/2007

o tempora, o mores… po prostu…

to kogo jeszcze “bajkowa lustracja” nie dotknęła? Reksia, Misia Kolargola, pingwina Pik-Poka?… chociaż i na nich pewnie się też coś znajdzie.

a ten fragment Teletubisiów jest masakryczny. :)

Viking 30/05/2007

Spaczeni to mało powiedziane … Właśnie usłyszałem o ‘The donor show’ . To jest dopiero coś spaczonego . Próbowałem wysłać ci trackbacka ale nie wyszło .. ;P
Jak coś to możesz przeczytać na mojej stronie . ;))

Htsz 31/05/2007

to jest raczej fotomontaż, na wykopie to pokazywali a w komentarzach ktoś podał link do filmiku gdzie to coś zrzuca innemu teletubisiowi kapelusz a nie glaszcze go po tylku ;)