Uwaga! Demoralizacja kobiecym sutkiem!

GW napisała o plakacie Rafała Olbińskiego, promującego uroczystość Miss Świata we wrześniu.
No dobra..ale o co poszło?
blog_syrenka
Słuchajcie no…sutek na wierzchu! To jest nie do pomyślenia!
A na poważniej…czym to w tych czasach ludzie się oburzają. Jak dobrze zauważył autor plakatu nikt się nie sprzeciwiał bezkarnym najeżdżaniem i bombardowaniem na inne państwo – irak, dla przypomnienia. Ale świat potrafi wywołać skandal na skalę światową wystającą kobiecą piersią!
(pamiętacie Janet Jackson na SuperBowl?)
Czy to niepoważnie?

E. Dwurnik, malarz:

– Wcale nie dziwię się dyrektorowi Deszkiewiczowi (dyr. Życia Warszawy), że zasłonił pierś. Jestem za! Teraz są takie czasy, że trzeba być powściągliwym, nawet posługując się symbolami. Za panów Kaczyńskich Syrenka powinna nosić stanik z fiszbinami wyprodukowany przez polskich rzemieślników w barwach narodowych i z napisem “made in Poland”. I niech jej jeszcze wykombinują jakieś bikini na te łuski!

No tak…wątek religijnego PiSu…, który jest w rzeczywistości mniej religijny niż naród. Bóg nas obdarzył narządami płciowymi, więc czemu naród chrześcijański sie oburza jego obnażeniem, szczególnie milimetrowym obnażeniem?
To dopiero dla mnie skandal…

5 Comments

msierant 24/08/2006

Zasłonić piersi na herbie Warszawy!

dotth 25/08/2006

w ogóle… ojej.
mogę coś powiedzieć? ale mogę?
dziady je*ane same sie nagle oburzają a sami po nocach bausują w klubach ze striptizem. ja to się tylko zastanawiam… czy oni są jacyś homo?… ja na ich miejscu powiesiłabym sobie plakat w jakimś sejmowym gabinecie i sie cieszyła, a nie jescze protestowała.

Elpie 25/08/2006

Wzorem kobiecej pięknośći dla tych panów kobieta płaska niczym deska? A fuj!

Teloch 26/08/2006

Hmmm… a co powiecie na taki plakat wiszący co 4 metry na Gdańskich ulicach? Nie mówiąc już o ulicach Poznania…

LINK

Namalowana (według mnie dość miernie…) jedna pierś pseudosyrenki wywołuje skandal a prawdziwe zdjęcie obu kobiecych wypukłości odbija się bez echa? Jak już cenzurować to wszystko mości panowie sarmaci!

Comments closed