Nie ma czegoś takiego jak ‘ewolucja’

Date 12/10/2006 Category Kategorie: polityka, polska i reszta świata | by Lan Pham

“Działania pana Giertycha to bardzo dobra droga w kierunku powrotu do średniowiecza” – mówi autor książek o ewolucji dr Marcin Ryszkiewicz.

“Poglądy Giertycha na ten temat nie mieszczą się w granicach nauki. Myślę, że pan Giertych powinien się raczej zająć działalnością kabaretową” – dodaje.

Tym razem pan Giertych senior wtrąca swoje grosze. Razem z Juniorem całe złotówki.

Giertych chce wyrzucić ewolucję ze szkół
link podrzucił Teloch :)?

Dobrze idzie, jest 4 komentarzy w “Nie ma czegoś takiego jak ‘ewolucja’”

 1. # gilfuin :: 12/10/2006 @ 23:04 ::

  I kolejny polityk przynosi Polsce wstyd na arenie międzynarodowej. Dzięki takim ludziom jak Giertych wszelkie próby zmiany wizerunku naszego kraju spełzają na niczym.

  Sam pomysł do nowych nie należy – w USA od dawna mają swój “Inteligentny (sic!) Projekt”, zakładający, iż życie na ziemi powstało dzięki “istocie wyższej” – zdaje się, że Bush popierał pomysł wprowadzenia go do szkół. Polecam przeczytać http://www.venganza.org/about/open-letter/ – jest to humorystyczny tekst w interesujący sposób piętnujący wady alternatywnych teorii ewolucji ;)

 2. # Teloch :: 13/10/2006 @ 08:29 ::

  Racja, Bush był za wprowadzeniem teorii kreacjonistycznej do szkół w USA co nie zmienia faktu, że jest to dość naciągana teoria :> A Giertych senior już po raz kolejny robi wiochę w Brukseli. Ostatnio, z tego co pamiętam, miał w oknach mieszkania doskonale widocznego z europarlamentu wywieszone duże plakaty o zbrodniach nazistowskich… Niech już się te wybory zaczną…

 3. # lutharien :: 13/10/2006 @ 09:58 ::

  Jezus, nie ma to jak mieszanie nauki z wiarą..
  Maciek + Romek i już mamy wesołą ferajnę o nikczemnym planie zniszczenia Polski.

 4. # Luke Mica :: 13/10/2006 @ 21:33 ::

  może jeszcze zabronią nauki angielskiego, żeby Polacy masowo za granicę nie wyjeżdżali?

  co dzień rewelacja…

Komentarze zamknięte.