Rowerzysty Raj

Date 05/12/2007 Category Kategorie: Miniblog, polska i reszta świata, watch videos | by Lan Pham

Rowery w Amsterdamie
Żeby tylko w Polsce tak było. Czasem to się tutaj ludzie dziwnie patrzą na rowerzystów, albo ‘biją’ bo jeździmy po chodniku, rzucają brzydkie słowa pod nasz (rowerzystów) adres, a zejście na ulicę to samobóstwo. I nigdzie nie można bezpiecznie zaparkować. Nigdzie.
Swoją drogą – przyjemnie zrobione video.?

Dobrze idzie, jest 5 komentarzy w “Rowerzysty Raj”

 1. # klisiu :: 05/12/2007 @ 18:12 ::

  Wiesz czasami rowerzyści przesadzają… Idę sobie w Parku Oliwskim, aż tu nagle koleś gadający przez komórę wjechał prosto we mnie.. I jeszcze z mordą wyskoczył na mnie, że źle chodzę. Nie wziął pod uwagę faktu, że w Parku nie wolno jeździć na rowerach ;)

 2. # panpieprz :: 05/12/2007 @ 20:12 ::

  Tak z własnych doświadczeń to śmieszy mnie strasznie gdy jadę rowerem w należytym stroju, kask, ciuchy itd. i widzę kogoś znajomego, mówię mu cześć, a ten patrzy i w ogóle mnie nie rozpoznaje ;-)

 3. # Rys :: 05/12/2007 @ 20:39 ::

  Albo zastosowałaś hiperbolę, albo Warszawa nie jest tak przyjaznym miejscem jak powiedziały bardzo-mądre-badania i moje własne doświadczenie. Rowerowanie w Łodzi jest spokojniejsze :)

 4. # matipl :: 06/12/2007 @ 07:59 ::

  @klisiu: bo jest zakaz jazdy rowerem po Parku Oliwskim

  Powoli Polska się zmienia pod tym względem, coraz więcej myśli się o wypożyczalniach rowerów (patrz: Tczew), w Trójmieście powstaje wiele nowych tras rowerowych. W następnym roku Sopot ma się wziąć do roboty.
  Ale prawdą jest, że na Zachodzie, również w Szwecji rowery to normalna sprawa jak środek lokomocji, chociażby do pracy.

 5. # Łukasz :: 22/04/2009 @ 14:35 ::

  z tego co słyszałem w Warszawie ma powstać wypożyczlania rowerów, ja jestem za np: mam ochote sobie pojeżdzić wypozyczam rower i sobie jade, rewelacja

Komentarze zamknięte.