Przedwyborcze gadu gadu i piknik szczęśliwicki

Jak sie dowiedziałam na blogg jak również z informacji prasowej na stronie gg
kandydatka na prezydenta Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz sobie powszechne gadu-gadu sprawiła ;)

Swój numer GG (2014) podała wczoraj do publicznej wiadomości Hanna Gronkiewicz-Waltz, która za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu chętnie rozmawia z internautami.

Hanna Gronkiewicz-Waltz zapewniła, że osobiście będzie odpowiadała na wiadomości oraz będzie się starała zaglądać na Gadu-Gadu tak często, jak to tylko możliwe. W pierwszym dniu korzystania z komunikatora, kandydatka na prezydenta Warszawy spędziła na rozmowach ponad godzinę. Rozmowa spodobała się na tyle, że zapowiedziała częstsze niż wcześniej planowane cotygodniowe rozmowy na komunikatorze Gadu-Gadu.

Dobry krok ;)

Jutro w samo poludnie piknik wyborczy PO-Park Szczesliwicki. Zapraszam

wyczytuję z opisu nr GG p. Gronkiewicz-Waltz. To w sąsiedztwie! Wybiorę się ;)

PS: Cytaty dnia:

– Czego w takim razie uczyć w szkołach? Skąd się wziął człowiek?
– Mamusia, tatuś, plemnik, komórka jajowa – odparł Giertych.

Według Borowskiego, rządzące miastem PiS realizuje politykę Kubusia Puchatka, zatrudniając tylko “krewnych i znajomych Królika”, czyli zaufanych, a zarazem niekompetentnych działaczy partyjnych.

10 Comments

lutharien 21/10/2006

Gronkiewicz-Waltz kontynuuje w zaawansowanej formie to co zaczął Marcinkiewicz – zdobyć poparcie internatów. Oczywiście dobrze robi, bardzo dobrze.
PiS.. wiadomo co o nich myślę.
Na piknik też idę:].

mess 21/10/2006

Hehe, no pikniki sa dobre zwlaszcza jak darmowa wyzerka jest ;) Co do gg to z tego co pamietam to pan prezyden albo pan premier tez ma cos takiego (pan Walesa tez ma), wiec nie dziwdzie sie ze gg jest coraz bardziej popularne wsrod politykow :D

msierant 21/10/2006

Czemu mamy się dziwić że GG jest coraz bardziej popularne wśród polityków? To było do przewidzenia – świat idzie do przodu :P

Lanooz 21/10/2006

taak…mam pana Walese na gg i czytam te jego ciekawe opisy..;>

Nie mamy sie dziwić, to nie jest zdziwienie to jest ‘informacyjnie’ Dobrze by było wiedzieć, że kandydatka na prezydenta warszawy ma gg i można jej zadac pytanie ;)

msierant 21/10/2006

O, już ja jej zadam pytania… Np. dlaczego ta autostrada ma powstać centralnie pod moimi oknami? :P

Lanooz 21/10/2006

To ja przeniesie, znów spotka powyższe sierantowskie pytania :P

msierant 21/10/2006

Nie no wiem, to egoistyczne myślenie. Akurat wcale nie będzie tak blisko. No i może trochę odetka tą moją pieprzoną dzielnicę :P

OSKAr 22/10/2006

Zaczyna mnie to nudzić.. Ale jak już to powtarzam nie raz (przynajmniej kumplom) “Kurwa, Panowie nie można być oryginalnym”

Teloch 22/10/2006

Politycy dostrzegli w internecie medium i darmową reklamę. Czasami jednak dają do dyspozycji rzeszy komputerowców broń którą ci chętnie wykorzystują – jak z ostatnią akcją hasła dla Wierzejskiego.

A jeśli chodzi o oryginalność to ciekawe który polityk pierwszy sobie Jabbera sprawi żeby pokazać, że jest “swój internetowy chłop!”

Piotr Czytański 25/03/2007

Oj, ja też chcę taki ładny numerek.
Chyba zostanę kłamcą.. tfu.. politykiem.
Chociaż mogliby się przerzucić na jabbera.
Coś w stylu: walec@wiejska.pl