Bamboo.

Dziś wreszcie zakupiłam swój własny tablet. Wacom Bamboo Fun A6. Z dołączonymi pełnymi wersjami Photoshop Elements 5.0 i Art Rage2. Kupiony w sklepie Lorien.waw.pl, malutkim sklepiku na malej ulicy z boczku Hali Mirowskiej. Nie pozorny, ale zastałam tam tłumy w małym pomieszczeniu ;) Jest to jedna z najniższych cen tego tableta w mieście (nie kupuje via allegro…) – 350zł. Strona internetowa wygląda obrzydliwie, ale to pozory. Super sklep i super tablet :D Oba gorąco polecam.

9 Comments

niktto 22/02/2008

Faktycznie, sklep bardzo przyjemny, kupuję tam większość elektroniki.
Wielkim atutem jest to, jak szybko są w stanie sprowadzić towar, w sklepie ulubiony.pl zamówiłem dysk i od tygodnia czekam aż będzie gotów do odbioru (a ze sklepem skontaktować się nie można, nie odbierają poczty, jak pojechałem na miejsce tam i powiedziałem, że pisałem do nich to odczytali i babka jeszcze zapytała, czy w takim razie odpisywać ;)).

Teloch 22/02/2008

No to teraz czekamy na pierwsze prace :>

ciman 22/02/2008

Lorien jest świetny. Wystarczy powiedzieć ‘po cenie z allegro’ – i sprzedadzą nawet o połowę taniej. ;)
Powodzenia.

Klos 22/02/2008

Bamboo jest bardzo dobrze skrojony na miarę swojej ceny (w przeciwieństwie do poprzednich lowbudget‘owych prób Wacoma w stylu Volito). Całkiem porządny tablet. Tym samym Wacom zarządził też wśród tabletów najtańszych. Nie polecam wynalazków w stylu Pentagram’a itp. kto nie wierzy niech porówna własnoręcznie. W sklepie główenego dystrybutora (na Ursynowie) można testować wszystkie produkty Wacom’a. (BambooFunA6 kosztuje 349zł).

Klos 22/02/2008

Ale reklama ;-) BTW – dobrej zabawy.

matipl 22/02/2008

Lanooz i jak sprawuje się tablet? Od dłuższego czasu chcę siostrze sprezenetować, tylko nie mogłem dokonać wyboru…

Lanooz 22/02/2008

Oho. Widzę, że Lorien jest dość znany w tym małym światku ;) Od dzisiaj wszelką elektronikę będę się starała tam kupować :> Dość tanio.

Klos, przed kupnem Bamboo pożyczyłam od kolegi Pentagrama (Quad Pen) – z początku, dla kogoś kto w ogole nie rysował jeszcze po tablecie było to naprawdę nie samowite. Ale jednak ostatecznie rzeczywiście było bardzo przeciętne.
Na stronie Wacoma jest lista sklepów w których można przetestować ich produkty. W sklepie w którym ja kupiłam też można :)

matipl – naprawdę super. Jak chcesz kupić tableta w przystępnej cenie, ale nie byle jakiego – to Bamboo nadaje sie w sam raz. Format A6 starczy w zupełności.

przecietny 02/03/2008

No co za świństwo. :P Mieszkając w dziurach jest się skazanym na kosmiczne ceny, ja za Bamboo dałem 299,-. Fun kosztował prawie 390,-.

niepamiętam:) 29/03/2008

Pokażesz co namalowałaś poprzez tablet? :)