Firefox 2.0 & party

Inni też, ja też ;)


W przeciwieństwie do premiery IE 7.0 o premierze finalnego Firefoxa 2.0 trąbią wszyscy. Bo to w końcu on ma to społeczeństwo internautów za swoimi plecami, które jest naprawdę wzorcowe…pomimo tych bezsensownych przeglądarkowych wojen tworzą świetną jedność :)

Ściągnęłam i jestem zadowolona. Wyraźnie przyspieszył, jest jakoś bardziej płynny. Szkoda tylko, że firefox wciąż ma dużo apetyt na RAM (aktualnie 81MB…za dużo)…Ale coś za coś nie?
Wcześniej musiałam korzystać z Spellbound wersji nie oficjalnej do sprawdzania błędów w najnowszych lisach. No a teraz jest już wbudowane :) I jest 2 razy wygodniejsze….

Szkoda tylko, ze nie wszystkie wtyczki są aktualne, jednak na to są sposoby :)
Extension Builder – ptaszor
lub po prostu zassać wtyczkę Nightly Tester Tools, która wam sama skompatybiluje wtyki do nowego firefoxa.

Co jeszcze? Po co mam mówić, doskonale już o tym z różnych źródeł wiecie ;)

BTW:
party firefox
Firefox Pary w Warszawie na Polach Mokotowskich, zapraszam mimo, zę sama nie wiem czy wpadne :P
Pozdrawiam

8 Comments

Slav 26/10/2006

Chętnie bym wpadł na imprezę, jednak jak zwykle odbywa się w stolicy. W nocy w jakiś klubie ma być… tak coś mi się obiło o uszy.

OSKAr 27/10/2006

Kto chciał, to dostał już nowego liska w poniedziałek ;-)

dRaiser 27/10/2006

Przyspieszył… Jak dla mnie nie bardzo. Cóż, ale to prawdopodobnie już kwestia ustawień samego silnika Gecko, a ciężko, by go przestawiali. Aha – nowy lisek to to samo, co edycja RC3:P.

lutharien 27/10/2006

Przyśpieszył, jak najbardziej. I ładniejszy jest, wtyczek zbyt wiele nie używam, więc tutaj nie mam problemu. Fajny, fajny.

Byru 27/10/2006

Tak, przyspieszyl. Ma za to duzy plus! Co prawda czekam na nowe wersje wiekszosci wtyczek, no i sprawdzanie pisowni nie dziala jakos znakomicie – ale to sie z czasem poprawi mysle :) No szkoda ze w stolycy imprezka jest :P

wesoly 27/10/2006

hehe skubane nawet błędy pokauje ;>

Lanooz 27/10/2006

Szkooda? Bardzo dobrze. Stolica to stolica, najwiecej ludzi to logiczne, ze tutaj sie organizuje ;)

Byru 28/10/2006

Najwiecej a z 227 przyszlo 50 :) jak piszesz :D
Nie no generalnie masz rację, teoretycznie w Wawie powinno sie najwiecej pojawic – no chyba ze impreza odbylaby sie w srodku nocy na Wroclawskim rynku :]