Kolejne newsy ze świata Giertychowskiego.

Date 30/10/2006 Category Kategorie: polityka | by Lan Pham

Gimnazjum nr 2 w Gdańsku – to, w którym kilka dni temu doszło do upokorzenia 14-letniej Ani – wybrał minister edukacji Roman Giertych na ogłoszenie programu “Zero tolerancji” dla wykroczeń i złych zachowań w szkołach. Program zostanie ogłoszony w piątek. Giertych potwierdził, że Ministerstwo Edukacji poważnie zastanawia się nad podziałem gimnazjów na męskie i żeńskie, w celu ograniczenia przemocy w szkołach.

O kolejnych ciekawych rzeczach się dowiadujemy. To przestaje być zabawne kiedy my jesteśmy ‘zagrożeni’ jeśli chodzi o nasze mniemanie. Może nudne to się wydaje pisanie o nowych to ‘dokonaniach’ Sz. P. Ministra Edukacji, jednak gdzieś się muszę oburzyć!

Jak sobie wyobrażam gimnazja męskie i żeńskie?
Dziewczyny, które oczywiście chodzą w grupkach, chichoczą, plotkują na temat ‘babskie’. A gdy na ulicy są i gdy widzą chłopaczka to się podniecają i jeszcze bardziej chichoczą. Wpływ obu płci na siebie jest bardzo ważny! To bardziej się podzieli społeczeństwo na tych i na tych. A no i stereotypy będą silniejsze na temat tych obu płci.
Gdybym była w damskim gimnazjum, nie lubiłabym piłkę nożną (czynną i bierną), i istniałaby szansa, ze się komputerami, Internetem bym ie zainteresowała. Wiec i nie byłoby tego bloga! Aa!

Roman Giertych pomyślał sobie “Oni zaatakowali ją“, oni -> ją. Chłopak -> dziewczynę. A wiec trzeba oddzielić chłopców i dziewczynki! Co by było gdyby dziewczyna zaatakowała dziewczynę (już odbiegając od molestowania_, co się często też zdarza?

Dzisiaj w Gazecie Wyborczej plakat o ewolucji człowieka. Dlatego Wyborcza jest Wyborcza. Nie podaje samych suchych faktów.
blog_ewolucja.
Aż sobie przykleję go na ścianę…jako menifest teorii kreacjonizmu.?

Dobrze idzie, jest 7 komentarzy w “Kolejne newsy ze świata Giertychowskiego.”

 1. # wesoły :: 30/10/2006 @ 19:59 ::

  ciekawe to by było:] podział gimnazjów… ale nie byłoby juz tych dyskotek… takich zauroczeń… pedalstwo by się szerzyło :p pan gier…ty…ch… nie pomyślał :D
  (jeśli kogoś uraziło przepraszam

 2. # msierant :: 30/10/2006 @ 20:58 ::

  A tam, na szczęście nim zdążą wprowadzić to w życie, PO powinna przejąć władzę.

 3. # msierant :: 30/10/2006 @ 21:39 ::

  A, jeszcze coś:

  Dziewczyny, które oczywiście chodzą w grupkach, chichoczą, plotkują na temat ‘babskie’. A gdy na ulicy są i gdy widzą chłopaczka to się podniecają i jeszcze bardziej chichoczą.

  To akurat zdarza się i w gimnazjach koedukacyjnych i wynika z odpierdolu który nęka niektóre osobniki w tym wieku. Podobno uleczalne, ale nie znam w tej chwili osobiście żadnego takiego przypadku.

 4. # Lanooz :: 30/10/2006 @ 21:48 ::

  Zdarza się, bardzo często – przyznaję rację. Jednak gdyby podział wcielono w życie byłoby jeszcze gorzej. Towarzystwo tej samej płci nie zawsze ma być ciekawe…

 5. # msierant :: 30/10/2006 @ 22:27 ::

  Na moje szczęście trafiłem do dobrej szkoły i mam w tej chwili 90% normalnych znajomych…

 6. # Aśka :: 01/11/2006 @ 00:10 ::

  Jeden z jego (pana Giertycha kochanego) “lepszych” pomysłów. Dziewczyny niech się cieszą jak zobaczą chłopca, ale jakie będzie zachowanie chłopców, gdy zobaczą dziewczyne? Gwałty na ulicach(?)

Trackbacki

 1. Zero tolerancji dla niekompetentnych ministrów - Adblog

Komentarze zamknięte.