Pośmiertnik

Date 14/03/2009 Category Kategorie: Miniblog, picked up, w sieci Sieci | by Lan Pham

Pamiętacie jak pisałam o wirtualnym dorobku po naszej śmierci? Pośmiertnik.pl się wydaje ciekawym rozwiązaniem :>?

Dobrze idzie, jest 5 komentarzy w “Pośmiertnik”

 1. # pieprz :: 14/03/2009 @ 20:15 ::

  pośmie(r)tnik? :>

 2. # Jakub Pudliszewski :: 15/03/2009 @ 09:18 ::

  To jest dopiero sieciowy ekshibicjonizm! Myślę, że lepiej wszystko powiedzieć za życia i zrobić za życia. Po śmierci i tak już będzie to nieważne, nieistotne, bo nie będzie nas. No i nie mam żadnej, na tyle zaufanej osobie, by mianować go informatorem.

 3. # vinnie :: 24/03/2009 @ 11:11 ::

  Heh, nie wiem czy czytasz AntyWeb (zakładam, że tak;), ale jeśli nie, to polecam: http://antyweb.pl/posmiertnikpl-bo-nikt-nie-zyje-wiecznie/ Od siebie dodam, że się z Grzegorzem w pełni zgadzam. Trochę za mało danych (a właściwie ich brak?) o podmiocie prowadzącym ten serwis. A co do samej idei to: “a kto umarł ten nieżyje”. ;) Mam sporo znajomych świadomie korzystających z internetu, więc zakładam, że ktoś gdzieś o mojej śmierci da znać. A hasła do moich IM zna moja przyszła małżonka, więc poproszę ją jeszcze dziś o ustawienie odpowiednich opisów i poinformowanie na ircu na wypadek mojej śmierci. O! :)

 4. # vinnie :: 24/03/2009 @ 11:12 ::

  Heh, nie wiem czy czytasz AntyWeb (zakładam, że tak;), ale jeśli nie, to polecam link Od siebie dodam, że się z Grzegorzem w pełni zgadzam. Trochę za mało danych (a właściwie ich brak?) o podmiocie prowadzącym ten serwis. A co do samej idei to: “a kto umarł ten nieżyje”. ;) Mam sporo znajomych świadomie korzystających z internetu, więc zakładam, że ktoś gdzieś o mojej śmierci da znać. A hasła do moich IM zna moja przyszła małżonka, więc poproszę ją jeszcze dziś o ustawienie odpowiednich opisów i poinformowanie na ircu na wypadek mojej śmierci. O! :)

 5. # vinnie :: 24/03/2009 @ 11:15 ::

  [dubel — proszę o wykasowanie mojego pierwszego komentarza — przyznaję się kliknąłem “zatrzymaj” po kliknięciu “powiedz słówko”, żeby troszkę komentarz poprawić]

Komentarze zamknięte.