Świaaat według blondynkiii

Zasłyszane w Radiu Zet…- dokładność plus minus, pamięć zawodzi
edit:..i nie traktujcie tego nazbyt poważne, szczególnie wniosek :>

…Powszechnie wiadomo, że szczury są podobne do ludzi. Tak więc przeprowadzono badanie na szczurach, polegało ono na tym, że wsadzono do jednej klatki bardzo dużo osobników. Po jakimś czasie zaczęły się zachowywać bardzo agresywnie (a wiadomo co robi agresja). To z powodu tego tłoku. Więc podobnie jest z ludźmi. W tłumie zachowujemy się bardziej agresywnie.
Na szczęście świat nie jest taki tłoczny, może to zabrzmieć dziwnie, ale to dzięki wzajemnemu zabijaniu się. Wniosek jest taki, ze życie zawdzięczamy wojnom. To one pozbywają się tej nadwyżki ludzi….
[i zaraz słychać opening/ending audycji] Świaaaat według blondynkiii

:>

4 Comments

Pe 19/02/2007

Ha! To tak jak w lumpeksach! Byłam dziś rano, poniedziałek: świeża dostawa nowych ciuszków, dziewiąta rano, 10 ludzi na metr kwadratowy, babcie wyrywają sobie koszyki i nawet, hoho, jak byłam w przymierzalni, ktoś mi ukradł bluzkę, którą odłożyłam na bok! Tłum – ludzie wariują!

Lanooz 19/02/2007

nie na darmo nazywaja to dzikim tłumem :P

Viking 19/02/2007

To jest w takim razie błędne koło : ludzi dużo – wojny , więc ludzie umierają i jest ich mało . Jak mało to żyje się im dostatnio , rozmnażają się , znów jest ich dużo – wojny , więc ludzie umierają i jest ich mało . Jak mało to żyje się im dostatnio , rozmnażają się , znów jest ich dużo – wojny , więc ludzie umierają i jest ich mało . Jak mało to żyje się im dostatnio , rozmnażają się , znów jest ich dużo – wojny , więc ludzie umierają i jest ich mało . Jak mało to żyje się im dostatnio , rozmnażają się , znów jest ich dużo – wojny …

STOP ! Nie będę ci zaśmiecać bloga :P

Myślę , też , że ludzie stają się agresywni w dużej grupie , bo w ‘dzikim tłumie’ widzą jakąś konkurencję dla siebie . Więc starają się ich stłamsić , zgnoić i wymieszać z błotem . Tak myślę.. co wy na to ?

kris 21/02/2007

te kilka piewszych linijek Vikinga można by streścić jako ludzkie perpetum mobile ;-)