Czar Bloga Roku 2007 prysnął

Date 02/01/2008 Category Kategorie: blogosfera | by Lan Pham

Cholera, już sie łudziłam, że konkurs na bloga roku blog.pl rzeczywiście będzie tym porządnym i jedynym (przecież nie robią 2 czy 3 wersji Miss World). Obawiałam się z początku tego co rok temu się działo, 3 konkursy na bloga roku były.

Jest już jeden konkurs, niedługo będzie drugi – organizowany przez wiadomosci24.pl

(…) Wybierz odpowiednią kategorię i weź udział w największym w polskiej sieci, najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie na Blogera i Dziennikarza Obywatelskiego Roku!

Myślałam, że taki serwis będzie ‘inny‘ niż inne (bo jest taki społeczny…), ale tandetne chwyty. Najstarszy nie jest. Fanatyk też startował w tym samym czasie z nimi, tak samo jak blog.onet.pl.
A największy i naj prestiżowy? – bullshit, kolokwialnie mówiąc,

Na razie to tylko zapowiedź. Macie zajawkę:

Wiadomosci24.pl coraz bardziej mnie zawodzą. Wliczając w to również i treść jaką tam znajduję. Mimo wszystko, zgłoszę swojego bloga :P

Swoją drogą przypomnijcie mi, czym różni się Dziennikarstwo Obywatelskie od Blogowania? Było o tym niedawno dość głośno, ale nie śledziłam tego niestety.

Cynk od Telocha :>?

Dobrze idzie, jest 6 komentarzy w “Czar Bloga Roku 2007 prysnął”

 1. # Rys :: 02/01/2008 @ 19:54 ::

  Dziennikarsko obywatelskie w kategorii Teen, haha!

 2. # Teloch :: 02/01/2008 @ 20:16 ::

  O, dzięki za linka :>

  Jak dla mnie – musimy trochę poczekać aż sytuacja z tymi konkursami się trochę wykrystalizuje. Po jakimś czasie będą tylko 2-3 cykliczne imprezy tego typu z większą ilością sponsorów i lepszymi nagrodami. Tak drogimi, że żadna pojedyncza firma nie będzie w stanie tutaj zawojować.

  Chociaż to i tak tylko gdybanie :P

 3. # Rafał :: 02/01/2008 @ 21:08 ::

  Nie ma co pomstować, konkursik każdy może sobie zorganizować, po prostu niektóre będą bardziej prestiżowe, inne mniej ;P

 4. # lavinka :: 02/01/2008 @ 21:52 ::

  No nie wiem co a wspólnego dziennikarstwo z blogowaniem. Zdaje się, że tylko dziennikarze nie widzą różnicy :))))
  W konkursie jest sporo zgłoszonych blogów z czego jakieś trzy czwarte to blogaski…. szkoda,że ich nie przesiali…. zwłaszcza blogów z gifami w kategorii : “profesjonalne” :)

 5. # www :: 20/02/2008 @ 07:14 ::

  Witam!
  Świetny blog. Gratuluję!!!
  Szkoda, że nie mogliśmy rywalizować w konkursie. Niestety, mój blog zanadto prowokował (intelektualnie); został więc zdyskwalifikowany i zablokowany. Ale teraz można się już z jego treścią zapoznać.
  POLECAM:
  wwwiercioch.blog.onet.pl
  krakow-www.blog.onet.pl
  Pozdrawiam
  dr Wojciech W. Wiercioch

Trackbacki

 1. Dziennikarz obywatelski - ki diabeł? | Sinus Camera

Komentarze zamknięte.