Czar Bloga Roku 2007 prysnął

Cholera, już sie łudziłam, że konkurs na bloga roku blog.pl rzeczywiście będzie tym porządnym i jedynym (przecież nie robią 2 czy 3 wersji Miss World). Obawiałam się z początku tego co rok temu się działo, 3 konkursy na bloga roku były.

Jest już jeden konkurs, niedługo będzie drugi – organizowany przez wiadomosci24.pl

(…) Wybierz odpowiednią kategorię i weź udział w największym w polskiej sieci, najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie na Blogera i Dziennikarza Obywatelskiego Roku!

Myślałam, że taki serwis będzie ‘inny‘ niż inne (bo jest taki społeczny…), ale tandetne chwyty. Najstarszy nie jest. Fanatyk też startował w tym samym czasie z nimi, tak samo jak blog.onet.pl.
A największy i naj prestiżowy? – bullshit, kolokwialnie mówiąc,

Na razie to tylko zapowiedź. Macie zajawkę:

Wiadomosci24.pl coraz bardziej mnie zawodzą. Wliczając w to również i treść jaką tam znajduję. Mimo wszystko, zgłoszę swojego bloga :P

Swoją drogą przypomnijcie mi, czym różni się Dziennikarstwo Obywatelskie od Blogowania? Było o tym niedawno dość głośno, ale nie śledziłam tego niestety.

Cynk od Telocha :>

6 Comments

Rys 02/01/2008

Dziennikarsko obywatelskie w kategorii Teen, haha!

Teloch 02/01/2008

O, dzięki za linka :>

Jak dla mnie – musimy trochę poczekać aż sytuacja z tymi konkursami się trochę wykrystalizuje. Po jakimś czasie będą tylko 2-3 cykliczne imprezy tego typu z większą ilością sponsorów i lepszymi nagrodami. Tak drogimi, że żadna pojedyncza firma nie będzie w stanie tutaj zawojować.

Chociaż to i tak tylko gdybanie :P

Rafał 02/01/2008

Nie ma co pomstować, konkursik każdy może sobie zorganizować, po prostu niektóre będą bardziej prestiżowe, inne mniej ;P

lavinka 02/01/2008

No nie wiem co a wspólnego dziennikarstwo z blogowaniem. Zdaje się, że tylko dziennikarze nie widzą różnicy :))))
W konkursie jest sporo zgłoszonych blogów z czego jakieś trzy czwarte to blogaski…. szkoda,że ich nie przesiali…. zwłaszcza blogów z gifami w kategorii : “profesjonalne” :)

www 20/02/2008

Witam!
Świetny blog. Gratuluję!!!
Szkoda, że nie mogliśmy rywalizować w konkursie. Niestety, mój blog zanadto prowokował (intelektualnie); został więc zdyskwalifikowany i zablokowany. Ale teraz można się już z jego treścią zapoznać.
POLECAM:
wwwiercioch.blog.onet.pl
krakow-www.blog.onet.pl
Pozdrawiam
dr Wojciech W. Wiercioch