Pedały…

Na pewno widzieliście te plakaty, billboardy…
pedal.jpg
Najpierw zaciekawi tym ludzi – “oo…może wreszcie te cioty zostaną odizolowane?” // “okropne. znów jacyś cholerni homofobii”.

Jak sie dowiedzą o czym jest ta akcja każdy sie zniechęci i to zignoruje. Bo po odważnej kampanii będą kiczowato-pompatyczne hasła – “To boli…”.
Homoseksualiści poczują sie odizolowani i wytykani palcem, a homofoby bedą cieszyć morde na widok tych ‘naiwnych’ billboardów.

Polecam poniższe artykuły.
“Czego się gapisz człowieku?”
“Jestem gejem – oto czego tak naprawdę chcę”

PS: “A dupa cię nie boli?”

11 Comments

Fanatyk 21/03/2007

Słowo “pedał” boli! Bardziej boli piętno złodzieja, mordercy, gwałciciela… Słowem nie nazywajmy rzeczy po imieniu bo jeszcze komuś zrobi się głupio, że jest złodziejem, gwałciciele, zoofilem, dendrofilem czy PEDAŁem!

Lanooz 21/03/2007

Tak, to też nazywajmy dzieci chore na zespół Downa czy co innego – idiotami i ułomami.
Homoseksualizm nie jest przestępstwem.

ikari 21/03/2007

Wstyd…

Aryn 22/03/2007

Smutne, że wciąż nie potrafimy zrozumieć, że “inny” to nie znaczy “gorszy”…

kinoman 22/03/2007

Niestety akcja zostala “polozona” – zaczela sie ambitnie i odwaznie… a final zalosny – finalne kroki i dzialania de facto zostana wymierzone wlasnie w homoseksualistow.
Wielka szkoda

Viking 22/03/2007

Te wszystkie hasła ‘słyszę to codziennie ‘ ‘to boli’ etc. są żałosne , nic nie zdziałają , a jeszcze pogorszą sprawę .
@ Aryn – dokładnie . Zachowujemy się trochę jak Hitler , dla którego innego pochodzenia Żyd był gorszy . A dla nas innej orientacji i o innych przekonaniach są gorsi .
Ps .
Przypomniał mi sie post o 2 grupach internautów . Wiele osób , które go komentowało zachowują się tak samo wobec ludzi , którzy używają np. IE czy Windows Media Playera .

Pech 24/03/2007

ja jestem tolerancyjna negatywnie. Bo jedno, że nie będę kogoś o odmiennej orientacji wytykać palcami, mi oni sami w sobie nie przeszkadzają. Ale po co te wszystkie manifestacje, po co w Ameryce kręcą ciągle jakieś filmy o superlesbijkach (tak. polecam: d.e.b.s na hbo ostatnio leciało – żenada. Superszpieg i superzłoczyńca – dwie super laski zakochują się w sobie), gejach, czy transwestytach? To już jest imo prowokacja.

mikotiko 26/03/2007

a ja nienawidze homoseksualistow! to co wyprawiaja nie jest zgodne z natura czlowieka! a to ze chca dzieci adoptowac to juz jest chamstwo z ich strony! brzydze sie na ich widok! dlatego mowie im NIE! Stop homeseksualizmowi!

lisu 15/04/2008

a ja mam to w dupie :) tych pedałów leperow giertychow vi innych

Jurgi 21/04/2009

Ha, ha, kolegę „patriotę” Mikotiko muszę zmartwić, większość zwalczanych obrzydlistw (homoseksualizm, klonowanie, itp) jak najbardziej występuje w naturze, a zatem jest z nią zgodnych.