Rach-ciach-ciach

Date 13/02/2007 Category Kategorie: Inne, Miniblog, polityka | by Lan Pham

Co tam Obywatele “IV RP”, co tam UE. To jak? Wytniemy w końcu tą Rospudę? *pac!*?

Dobrze idzie, jest 8 komentarzy w “Rach-ciach-ciach”

 1. # pawel :: 14/02/2007 @ 09:30 ::

  Popieram: WYTNIJMY! Nie może być tak, że UE zrobi sobie na terenie RP skansen i dziką puszczę zasłaniając się ochroną środowiska, tylko po to aby móc samemu inwestować w rozwój a tu zrobić sobie “przyrodnicze muzeum” będące atrakcją turystyczną.

  Z punktu widzenie UE faktycznie najlepiej było by Polskę zalesić aby zlikwidować przemysł i rolnictwo, bo rynek zbytu pozostaje a konkurencja jakby troszkę mniejsza.

  ps. Lan. zanim powtórzysz coś za TVNem zastanów się chwilę czy to nie jest kolejny idiotyzm (bo tam raczej ciężko trafić na obiektywne informacje)

 2. # koras :: 14/02/2007 @ 13:31 ::

  A ja nie popieram. W Polsce zostało jeszcze trochę niezniszczonej przyrody w przeciwieństwie do reszty Europy, więc trzeba to uszanować. A jak wytną to będą później żałować i żyć w smrodzie spalin. Ot co powiem :)

 3. # msierant :: 14/02/2007 @ 15:45 ::

  Wytnijmy. JEBAĆ pieniądze Unii Europejskiej, które na pewno można by otrzymać na tę inwestycję gdyby zostawić Dolinę Rospudy w spokoju. Pokażmy, że jesteśmy potomkami sarmatów, kurwa ich mać, a nie jakimiś jebanym skansenem. I w ogóle jebać Unię, poradzimy sobie sami, nie? Najwyżej zgnijemy wśród spalin w małym, biednym kraiku, w którym kolejny rząd marnuje nasze szanse na wybicie się z obecnego poziomu bezrobocia i na podniesienie ogólnie standardu życia, a w zamian za to zajmuje się a) zagarnianiem kolejnych stołków, b) próbą zniszczenia mediów które go nie popierają (ech, ta Szara Sieć), c) zajmuje się bardziej przeszłością i dowodzeniem że dziennikarz A donosił, a dziadek polityka B był w PZPR, niż przyszłością…

  ps. Pawle, zanim naskoczysz na TVN zastanów się, czy jesteś obiektywny, czy po prostu szukasz kolejnej okazji żeby jej dopieprzyć.

 4. # pawel :: 14/02/2007 @ 17:45 ::

  hahahaha!!! ale ubaw! pieniądze z UE idą na zalesianie właśnie dla celów o których wyżej – zapraszam do czytania ze zrozumieniem. Nie szukam okazji żeby dopieprzyć TVN (mimo iż należy im się średnio 5 razy na minutę) bo troszkę inaczej mnie wychowano. Nie wydaj mi się żeby głópotę czy dupowłaztwo byo wyleczalne.

  Więc dalej po palcu do unijnej dupy! Z Bogiem, choć pewnie prędzej mimo Boga!

 5. # Lanooz :: 14/02/2007 @ 18:15 ::

  ad ps: Nie wiem co tam TVN wygadało, ale może to jest własny osąd? Czy to znaczy, że wg Ciebie poglądy ludzi w moim wieku zazwyczaj/koniecznie są cudze? Tak to zintepretowałam.
  Nie wiem jak Ty, ale wolę zdrowsze warunki życia.

  PS: *głUpotę ;)

 6. # msierant :: 14/02/2007 @ 18:25 ::

  Ja mówiłem o pieniądzach z UE na zrealizowanie inwestycji pt. obwodnica Doliny Rospudy, nie o pieniądzach na zalesianie.

 7. # lutharien :: 14/02/2007 @ 18:43 ::

  Zdecydowanie nie popieram. No dajcie spokój, wycinać Rospudę?! Przecież można zbudować obwodnice omijającą Rospudę, a zanim wybudują tą estakadę, zdążą zrobić projekt obwodnicy i ją zbudować – tak przynajmniej czytałam. Wg mnie bezsensowne marnowanie pieniędzy, ale nie interesuję się tym na tyle by wiedzieć dlaczego tak właściwie nie chcą zwyczajnej obwodnicy.

Trackbacki

 1. Blog Korasa...

Komentarze zamknięte.