TVP pod władzą Sithów

Jakiś czas temu informowałam o emisji całej serii Gwiezdnych Wojen na antenie TVP2. To określenie “całej” wydedukowałam tylko z zapowiedzi na nastepne 4 tygodnie. Sądziłam, że co jak co, ale TVP na pewno nie może być takie idiotyczne żeby poprzestać na 4 odcinku. Nie zdziwiłabym się gdyby skończyli na 3 odcinku (koniec nowej produkcji) no, ale na 4? Na pewno nie.
Jakże ja się myliłam! TVP2 popisała się nie lada kretynizmem i rzeczywiście zakończyła serię na 4 odcinku! Jak Erazmus zauważył, w ten piątek wraca kretyńskie szoł jakim jest Gwiazdy tańczą na lodzie. Ci z publicznej mają widzów gdzieś albo są najzwyczajniej w świecie niekompetentni, już wolałabym poczekać jeszcze z miesiąc, ale żeby obejrzeć wszystko! Piszę do nich (widzowie@tvp.pl)
Kretyni.

edit, 4.10: kontynuują emisję w lutym…(!)

8 Comments

unnami 01/10/2008

Mówiłem że to byłoby za piękne żeby było prawdziwe ;p

Ravicious 01/10/2008

Teraz jest po prostu boom na programy z gwiazdami… I ludzie to na dodatek oglądają.

rybomar 01/10/2008

Ja bym dodatkowo zdymisjonował Korzeniowskiego z funkcji szefa redakcji sportowej oraz zapytał dlaczego ja, płacący abonament, nie mogę oglądać tvp Kultura, Historia, Sport.

Lanooz 01/10/2008

ogółem rzecz biorąc funkcjonowanie telewizji publicznej to porażka. Tam wszystkich trzeba wymienić żeby się coś zmieniło.

EChO 01/10/2008

Telewizja Polska to taki “tfur”, który z jednej strony chciałby nadawać ambitniejsze programy i filmy (czasem się to udawało w TVP2), a z drugiej – chce nadążyć za telewizjami komercyjnymi produkując szoły z gwiazdami. Niestety nie wychodzi im to ani w jednej, ani w drugiej kategorii.

vatzec 02/10/2008

Eee tam, “Gwiezdne wojny” czy “Gwiazdy tańczą na lodzie” – co za różnica?

razem 03/10/2008

I komu jescze przyjdzie zapłacić do głowy abonament ?