o blogach na maturze

maturalny tekst źródłowy o blogach, w arkuszu z języka polskiego, jest szczerym świadectwem globalnego wejścia w XXI wiek! :> CKE zdało egzamin dojrzałości pozytywnie. Maturzystom życze powodzenia :)

6 Comments

Adam Klimowski 05/05/2008

Maturę pisałem rok temu, poszła mi bardzo dobrze (poziom rozszerzony), ale z tematów nie byłem zbyt zadowolony; szczerze zazdroszczę tegorocznym maturzystom podstawowym- i tekstu o blogach, i tematu dotyczącego “Lalki”, mojej ulubonej lektury.

Przyłączam się do pozdrowień :)

fanatyk 06/05/2008

[ot]Wszystkiego najlepszego Lan ;)[/ot]

ludwik 06/05/2008

tegoroczne tematy dla mnie również wydały się banalne, dlatego że dotyczą one blogów. temat na dłuższa pracę pisemną (ten dotyczący lalki) również łatwy… ale to niestety (dla mnie) oznacza że w przyszłym roku matura będzie trudniejsza.. choć oczywiście są to mity.. zobaczymy :)

ciekaw jestem także tegorocznej matury z angielskiego (dzisiaj sie przekonamy) oraz fizyki i matmy

Paweł (dRaiser) 06/05/2008

“CKE zdało egzamin dojrzałości pozytywnie.” – piękne ujęte stwierdzenie :)

klisiu 06/05/2008

Znając życie za rok dadzą coś zupełnie z innej beczki – jakiś klasyk ;) Oj, żałuję że nie jestem ’89 rocznik ;)

Tak na prawdę czekam na arkusze maturalne z matmy [poziom podstawowy], bowiem ją będę zdawać za rok. Polskiego i angielskiego się nie obawiam aż tak, jak matematyki :D

eq 24/05/2008

“CKE zdało egzamin dojrzałości pozytywnie.” z takimi stwierdzeniami bym sie powstrzymal- blad w jednym temacie z polskiego, dziwne tematy z historii i prawie caly egzamin z wosu z jednego działu, dodatkowo zawierający dosc kontrowersyjny tekst żakowoskiego to raczej porażka