Padu Padu – Polska w histerii

To było poważne nocne padu, tak poważne, że aż napisali o tym gdzieniegdzie, a nawet się przyznali do winy! :>

{wdech} Pomimo nieprzyzwoitej pory, ludzie wpadli w panikę. Nawet ja spanikowałam myśląc, że ktoś wykradł hasło i je zmienił (wyswietlał sie komunikat o błędnym haśle)
Już byłam w drodze by zapobiec tragedii gdy nagle wpadłam na to, żeby zerknąć na monitor serwerów gadu-gadu i popytać ludzi na jabberze.
Okazało się, że to serwer obsługujący konta i hasła padł. I wszystkim innym też padło. {wydech}
Padu-Padu to ważny element w życiu polskich internautów :>
allelujah!

7 Comments

Cozzie 06/03/2007

Warto używać więc alternatywnych serwerów GG ;)

maxkacz 06/03/2007

tak. to był koszmar. koniec świata. wojna światów. atak obcych. kiedy moje słoneczko stało sie czarno-białe a po nacisnieciu “Dostępny” zaczeło migać wydawało mi sie jakbym traciła własne dziecko. ten widok zapadł mi na tyle w pamieci ze nie mogłam spac. rano od razu wpadłam na gg. jakież to było szczescie kiedy słoneczko znowu było zółte, opisy niedostępnych użytkowników wyswietlone a infobot zawsze na miejscu, gotowy do wspołpracy. ah

maxkacz 06/03/2007

uważam równiez ze polscy internauci nie wyobrazaja sobie zycia bez gadu-gadu, a awaria na dłuzszą mete mogła być towarzyszyć z niewyobrazalną ilością samobójstw, napadów, pobić, podpalneń, morderstw, kradzieży i ataków terrorystycznych przez zrozpaczonych internautów.
dziekuje za uwage.

cimlik 06/03/2007

Sam się troszkę zestresowałem. Na szczęście po chwili przypomniałem sobie, że gadulcowe serwery często mają awarie i dowiedziałem się, że tacie komunikator też nie działa ;).

Fanatyk 06/03/2007

viva la jabber :P

Luke Mica 07/03/2007

jestem jednak szczęśliwym człowiekiem. jakieś pół godziny przed awarią poszedłem spać ;)

Kuszu 12/06/2008

Powiem Wam jedno, gadu-gadu (a raczej padu-padu) jest najgorszą rzęczą, którą wymyślił człowiek. Przeniesienie się na alternatywne komunikator/protokoły jest jedynym mądrym rozwiązaniem.

Jah z Wami!